Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
CX Quality and Development Specialist image - Rise Careers
Job details

CX Quality and Development Specialist

Opis stanowiska

Ważne informacje dla Ciebie:

  • stanowisko jest na zastępstwo na rok
  • pracujemy w modelu hybrydowym, który oznacza 3 dni w tygodniu pracy z biura w Poznaniu i dwa dni w tygodniu pracy z domu

Czym zajmujemy się w zespole Customer Quality & Development?

  • analizujemy i usprawniamy procesy obsługowe naszych klientów

  • analizujemy i wspieramy poprawę kluczowych wskaźników obsługowych jak NPS, FCR, CR oraz wydajność

  • szukamy potencjału do automatyzacji procesów obsługowych, aby nasi klienci mogli uzyskiwać natychmiastową pomoc

  • automatyzujemy szablony odpowiedzi naszych doradców by mogli pracować efektywniej

  • budujemy standardy obsługi aby maksymalizować doświadczenia naszych klientów

  • monitorujemy pracę liderów operacyjnych w obszarze jakości obsługi

Na czym polegać będzie Twoja praca?

W zespole Quality & Development będziesz:

  • opracowywać analizy i rekomendacje do poprawy wskaźników jakościowych i obsługowych  takich jak NPS, FCR, wydajność, czy contact rate (CR)

  • analizować potencjał do automatyzacji kontaktów, budować szablony oraz projektować logikę autoodpowiedzi w celu zmniejszenia contact rate’u

  • wyznaczać kluczowe drivery wzrostu wskaźników CX i będziesz je monitorować

  • budować i utrzymywać standardy obsługi na potrzeby zespołów customer experience z wykorzystaniem zasad prostego języka

  • prowadzić workshadowingi doradców, wskazywać best practices i rekomendować usprawnienia ich pracy i realizowanych przez nich procesów

  • weryfikować jakość pracy liderów operacyjnych w zakresie monitorowania doradców, analizy detraktorów czy procesu CTL (Close the Loop)

Twoja praca będzie wymagała ścisłej współpracy z liderami i menagerami operacyjnymi, project menagerami oraz technologią.

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

  • posiadasz doświadczenie  i umiejętności analityczne (potrafisz trafnie dobrać próbę, metody badania, wyznaczyć hipotezy i ustalić przebieg analizy)

  • umiesz docierać do przyczyny problemu

  • potrafisz formułować trafne rekomendacje, myślisz o rozwiązaniach a nie o problemach

  • umiesz sprawnie syntetyzować  informacje i wizualizować dane

  • znasz dobrze procesy obsługowe Allegro - znajomość obszaru post purchase będzie dodatkowym atutem

  • doskonale zarządzasz swoim czasem i priorytetami zadań

  • wykazujesz się proaktywnością oraz inicjatywą w szukaniu, proponowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań i/ lub usprawnień w ramach wykonywanych przez siebie zadań

  • sprawnie poruszasz się w narzędziach google, potrafisz przygotować tabele przestawne, znajomość SQL-a będzie dodatkowym atutem

Ze swojej strony oferujemy:

  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane i nowocześnie wyposażone biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy
  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć -  na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie
  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)
  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej - sprawdź sam/a

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Chcesz nas lepiej poznać? Posłuchaj Allegro Podcast

Allegro Glassdoor Company Review
3.9 Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon Glassdoor star icon Glassdoor star icon
Allegro DE&I Review
CEO of Allegro
Allegro CEO photo
Francois Nuyts
Approve of CEO

Allegro is the most popular Polish shopping destination with about 17 million users monthly and over 1.1 million items sold on the platform daily. Making a site like this work requires a lot of engineering and as the site grows, we learn and adopt...

16 jobs
MATCH
Calculating your matching score...
FUNDING
SENIORITY LEVEL REQUIREMENT
TEAM SIZE
EMPLOYMENT TYPE
Full-time, hybrid
DATE POSTED
October 26, 2024