Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
PR Junior Account Manager image - Rise Careers
Job details

PR Junior Account Manager

Opis firmy

Publicis Consultants jest agencją doradztwa komunikacyjnego należącą do Publicis Groupe - jednej z największych na świecie sieci komunikacyjnych. Zapewniamy strategiczne i kompleksowe doradztwo Public Relations. Specjalizujemy się w zakresie PR korporacyjnego i produktowego. Prowadzimy także kampanie CSR oraz realizujemy Zintegrowane Kampanie Komunikacyjne oferując przy tym pełne spektrum narzędzi z obszaru PR i e-PR. Doradzamy naszym klientom jak prowadzić działalność biznesową z dbałością o reputację, jak również wspieramy ich w zarządzaniu kryzysowym.

Naszą misją jest budowanie silnych marek oraz długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu, współpracy i skutecznej komunikacji.

Publicis Consultants posiada szerokie doświadczenie komunikacyjne odpowiadając za komunikację znanych światowych marek, jak również na co dzień doradzając przedstawicielom podmiotów różnych sektorów gospodarczych - zarówno prywatnych przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych. Agencja znajduje się w rankingu największych agencji PR prowadzonym przez Związek Firm Public Relations i plasuje się w Top 15.

Dzięki pełnemu wdrożeniu modelu Power of One, Publicis Groupe w Polsce stał się zintegrowaną i spójną wewnętrznie platformą, dającą naszym pracownikom dostęp do wiedzy i innowacyjnych narzędzi komunikacyjnych, a klientom do usług, kompetencji i talentów wspierających ich biznes.

Opis stanowiska

  • planowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla klientów agencji m.in. z branży FMCG;
  • prowadzenie projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej i B2B oraz wsparcie przy kampaniach CSR;
  • bieżąca współpraca i obsługa klienta;
  • nadzór nad realizacją projektu – merytoryczny i operacyjny;
  • współpraca z zespołem projektowym, w tym briefowanie oraz weryfikacja poprawności i jakości wykonania zadań;
  • przygotowywanie analiz i rekomendacji;
  • tworzenie profesjonalnych tekstów i materiałów prasowych oraz materiałów na social media (m.in. LinkedIn, X);
  • pozycjonowanie eksperckie;
  • bieżące kontakty z mediami branżowymi, gospodarczymi i ogólnoinformacyjnymi;
  • planowanie, przygotowywanie i rozliczanie budżetu projektu;
  • współpraca z innymi agencjami w Grupie Publicis przy realizowanych kampaniach;
  • wsparcie zespołu w pozyskiwaniu nowych klientów, w tym przygotowywanie prezentacji ofertowych i udział w spotkaniach.

Kwalifikacje

  • co najmniej 4 letnie doświadczenie w zakresie komunikacji (PR/marketing);
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów;
  • umiejętność tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim);
  • znajomość mediów i umiejętność budowania relacji z nimi;
  • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji w Internecie;
  • nastawienie na pracę zespołową, rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne oraz duża samodzielność w działaniu;
  • nastawienie na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu;
  • proaktywność, odpowiedzialność i energiczność w działaniu;
  • mile widziane zainteresowanie tematyką FMCG i doświadczenie w pracy dla klientów z tego sektora;
  • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu projektem.

Dodatkowe informacje

Na co możesz liczyć?

  • Pracę hybrydową;
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.

Advertising is la joie de vivre for Publicis. One of the world's largest advertising and media services conglomerates, the company provides a wide range of corporate communication and media services, including creative advertising, media and campa...

475 jobs
MATCH
Calculating your matching score...
FUNDING
SENIORITY LEVEL REQUIREMENT
TEAM SIZE
EMPLOYMENT TYPE
Full-time, hybrid
DATE POSTED
September 3, 2024