Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
Български рекламен рецензент image - Rise Careers
Job details

Български рекламен рецензент

Местоположение: България, отдалечено (работа от дома)

Тип: на свободна практика, на непълно работно време, гъвкаво работно време

За ролята:

Търсим страстен и запознат с технологиите човек, който да се присъедини към нашия екип като български рекламен рецензент. В тази си роля ще отговаряте за преглеждането и класифицирането на интернет рекламите, за да се гарантира, че са уместни, точни и ефективно доставени до крайните потребители. Това е фантастична възможност за човек, който обича да сърфира в интернет, използва често основните търсачки и се радва да разбере какво търсят хората въз основа на няколко ключови думи. Ако обичате да проучвате теми онлайн и искате гъвкава и забавна допълнителна работа, тази позиция е идеална за вас!

Основни отговорности:

- да оценявате качеството и уместността на онлайн рекламите на български език;

- да оценявате съдържанието и позиционирането на рекламите, за да е сигурно, че отговарят на конкретни критерии и насоки;

- да предоставяте обратна връзка и предложения за подобряване на качеството и ефективността на рекламите;

- да провеждате проучване на ключови думи, за да разберете намеренията на потребителите и да подобрите насочването на рекламите;

- да си сътрудничите с екипа, за да идентифицирате тенденциите и да подобрите стратегиите за показване на реклами.

Квалификации:

- владеене на български език и отлично разбиране на българската култура и онлайн тенденции;

- владеене на английски език за комуникация и докладване;

- редовен потребител на основните търсачки и платформи за социални медии;

- отлични изследователски умения и способност за бърз анализ на информация;

- ориентираност към детайлите със силни аналитични умения и умения за решаване на проблеми;

- надеждна интернет връзка и подходяща домашна работна среда.

Идеалният кандидат:

- сърфира ежедневно в интернет и е запознат с различни онлайн платформи;

- има опит в използването на основните търсачки като Google, Bing и др.;

- разбира какво искат хората въз основа на минимална информация или ключови думи;

- обича да проучва и изучава нови теми онлайн;

- търси гъвкава, дистанционна работа, която може да се комбинира с други ангажименти.

Ползи:

- гъвкаво работно време, което отговаря на вашия график;

- работите от комфорта на вашия дом (базиран в България);

- получавате задълбочени знания за цифровата рекламна индустрия;

- подобрявате изследователските и аналитичните си умения;

- част сте от динамичен и подкрепящ екип.

Как да кандидатствате:

Ако се интересувате от тази вълнуваща възможност, моля, изпратете автобиографията си, като щракнете върху „Кандидатстване“ по-долу. Очакваме с нетърпение да ви чуем!

Welocalize Glassdoor Company Review
3.7 Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon Glassdoor star icon Glassdoor star icon
Welocalize DE&I Review
No rating Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon
CEO of Welocalize
Welocalize CEO photo
Smith Yewell
Approve of CEO

Our mission is to be our clients trusted partner, sharing our broad expertise and valuable experience to create programs that deliver measurable results. The foundation of our success is defined by 4-Pillars: customer service, global teamwork, in...

95 jobs
MATCH
Calculating your matching score...
FUNDING
DEPARTMENTS
SENIORITY LEVEL REQUIREMENT
TEAM SIZE
EMPLOYMENT TYPE
Part-time, remote
DATE POSTED
August 11, 2024