Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
CONSILIER VANZARI image - Rise Careers
Job details

CONSILIER VANZARI - job 7 of 8

NOW HIRING - Consilieri Vânzări

Arăta-ne ce te diferențiaza pe tine de ceilalți!

Dacă ești în căutarea unei cariere în fashion retail, îți dorești oportunități de promovare și noi provocări, atunci Inditex este locul ideal pentru tine.

Cerințe:

  • Cu sau fără experiență profesională;
  • Pasiune pentru fashion, plăcerea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Abilități de comunicare, atitudine pozitivă, inițiativă, flexibilitate.

Responsabilități:

  • Activități specifice magazinului: recepție marfă, aranjarea produselor în magazin, înlocuirea produselor vândute;
  • Activități în depozit: stocare, aranjare, verificare;
  • Activități specifice casei de marcat.

Beneficii:

  • Salariu fix atractiv + comision din atingerea targetului de vânzări;
  • Tichete de masă;
  • Pachet de servicii medicale în rețeaua privată de sănătate Regina Maria sau clinicile ei partenere;
  • Primă pentru fiecare coleg/ prieten recomandat(în valoare de până la 1000 de lei)
  • Birthday off benefit – zi liberă plătită pentru ziua de naștere;
  • Beneficiu de senioritate (fidelitate) prin oferirea de zile suplimentare de concediu de odihnă;
  • Reducere la prețul de vânzare pentru achizițiile proprii de produse, din toate brandurile Inditex;
  • Acces la platformele Busuu, 7Card, Benefit.

Inditex Romania oferă egalitate de șanse tuturor candidaților, având la baza politica interna de diversitate si incluziune. Toți candidații care corespund cerințelor postului vor fi luați in considerare pentru intervievare, indiferent de rasă, culoare, origine, religie, sex, orientare sexuală, gen, identitate de gen, expresie de gen, dizabilitate, vârstă, statut social, cetățenie sau orice altă caracteristică.

Inditex Glassdoor Company Review
3.6 Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon Glassdoor star icon Glassdoor star icon
Inditex DE&I Review
No rating Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon
CEO of Inditex
Inditex CEO photo
Unknown name
Approve of CEO

Industria de Diseño Textil (Inditex) makes disposable chic fashions that are here today and gone tomorrow. The Spanish designer-cum-retailer uses technology and an armada of designers to master cheap chic. Inditex sells on a global scale, with som...

15 jobs
MATCH
Calculating your matching score...
TEAM SIZE
DATE POSTED
June 10, 2023