Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
Customer Support Specialist image - Rise Careers
Job details

Customer Support Specialist

O nas

W Grafiku Optymalnym wspieramy firmy w optymalizacji kosztów personalnych, bez konieczności zwolnień i obniżania wynagrodzeń oraz ograniczaniu rotacji pracowniczej i zwiększania satysfakcji z pracy. Robimy to dostarczając naszym klientom software i know-how pozwalające w łatwy sposób tworzyć optymalne grafiki pracy. Optymalne, czyli zgodne z przepisami prawa pracy i uwzględniające życzenia pracowników, a jednocześnie zapewniające realizację celów biznesowych firmy. Z naszej platformy korzystają setki firm z różnych branż, m.in. CCC, OBI, Apteki Gemini, hotele Radisson czy Centrum Nauki Kopernik.

Jesteśmy częścią Everfield, międzynarodowej grupy informatycznej, w skład której wchodzą spółki z wyspecjalizowanym oprogramowaniem rozwiązującym operacyjne problemy przedsiębiorstw.

Dynamiczny rozwój firmy otwiera przed Tobą możliwość dołączenia do naszego zespołu na stanowisku Customer Service Specialist.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata ciągłego doświadczenia w jednej firmie Saas w dziale obsługi klienta lub minimum 2 lata doświadczenia w dziale kadr

  • Doświadczenie z oprogramowaniem księgowym (Enova365, Optima, Comarch), kadrowym, ERP, CRM, oprogramowaniem call center oraz oprogramowaniem customer support (ZENDESK, FESHWORKS)

  • Cechy osobowe: wnikliwość, przywiązanie do detalu, analityczne myślenie, spokój, opanowanie, wysoka orientacja na klienta, produktywność

  • Perfekcyjna znajomość języka Polskiego

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza z zakresu Kodeksu Pracy

  • Doświadczenie w planowaniu grafików pracy dla pracowników lub zespołów

Główne obowiązki:

  • Obsługa zgłoszeń od użytkowników systemu poprzez czat, mail, telefon.

  • Sporządzanie oraz aktualizowanie instrukcji, dotyczących oferowanych przez firmę rozwiązań.

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oferowanego przez firmę programu.

Korzyści:

  • Możliwość rozwoju kariery w sprzedaży oprogramowania w ekosystemie Everfield na innowacyjnym europejskim rynku oprogramowania;

  • Praca w trybie hybrydowym. Biuro znajduje się w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, dobrze skomunikowanej transportem publicznym;

  • Karta Multisport;

  • Wyjazdy i wyjścia integracyjne

Everfield Glassdoor Company Review
No rating Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon
Everfield DE&I Review
CEO of Everfield
Everfield CEO photo
Unknown name
Approve of CEO
MATCH
Calculating your matching score...
FUNDING
SENIORITY LEVEL REQUIREMENT
TEAM SIZE
EMPLOYMENT TYPE
Full-time, hybrid
DATE POSTED
August 8, 2024