Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
Digital Marketing Trainee image - Rise Careers
Job details

Digital Marketing Trainee

 Mi a Mindshare Médiaügynökségként online és offline kommunikációs stratégiát és médiaterveket alkotunk, valósítunk meg. Globális vállalatként több, mint 85 országban vagyunk jelen, ahol támogatjuk ügyfeleinket a sikeres kampányok menedzselésében. Büszkék vagyunk, hogy minket választott az Unilever, az Euronics, a Volvo, az Aldi és még sokan mások, e sikerek kulcsa szakmai és támogató csapatunk.

Ha érdekel a média világa digitális oldalról, csatlakozz hozzánk
pozícióba!

 MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Hirdetési szövegek megírásában való részvétel
  • Facebook hirdetések indítása és kreatívok cseréje
  • Keresési kampányok optimalizációja
  • Különböző hirdetési kampányokból riportok készítése
  • Számlázás előkészítése (Teljesítési igazolás készítés)
  • Programmatic kampányok optimalizációja

 AZ IDEÁLIS JELENTKEZŐ VAGY, HA IGAZ RÁD:
  • Felsőfokú, nappali képzésben gazdasági szakon tanulsz még legalább 1 évig
  • Heti 20 órában tudsz munkát vállalni
  • Felhasználói szinten ismered az Excel-t
  • Precizitás, nyitottság és proaktivitás jellemez
  • Érdeklődsz az online marketing iránt
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Munkavégzés helye: 1123 Budapest, Alkotás u. 53.

 AMIRE TŐLÜNK SZÁMÍTHATSZ:
  • Br. 2000 Ft/óra
  • Céges laptop fogja segíteni a mindennapi munkádat
  • Nemzetközi ügynökségi tapasztalatot tudsz szerezni
  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Kellemes, inspiráló munkakörnyezet, mindig tea és kávé vár Rád az irodában
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a Work-Life Balance fontosságára és a rugalmas munkavégzésre
  • Heti 2 nap Home Office-t biztosítunk
Mindshare Glassdoor Company Review
3.9 Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon Glassdoor star icon Glassdoor star icon
Mindshare DE&I Review
No rating Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon
CEO of Mindshare
Mindshare CEO photo
Adam Gerhart
Approve of CEO

Our role is to help clients grow their business and drive profitability through adaptive marketing. We do this through our Original Thinking Framework which is driven by a culture of speed, teamwork and provocation.

70 jobs
MATCH
Calculating your matching score...
BADGES
Badge ChangemakerBadge Diversity ChampionBadge Family FriendlyBadge Global CitizenBadge Office VibesBadge Work&Life Balance
CULTURE VALUES
Inclusive & Diverse
Fast-Paced
Collaboration over Competition
Growth & Learning
FUNDING
DEPARTMENTS
SENIORITY LEVEL REQUIREMENT
TEAM SIZE
EMPLOYMENT TYPE
Part-time, hybrid
DATE POSTED
October 6, 2024