Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
Content Creator image - Rise Careers
Job details

Content Creator

Opis firmy

Powstaliśmy w 1970 roku w Londynie. Dziś jesteśmy jedną z największych grup reklamowych na świecie - posiadamy 114 biur w 67 krajach i z przyjemnością zatrudniamy ponad 6500 talentów. Wykorzystujemy siłę naszych pomysłów do tworzenia bliskich i spersonalizowanych doświadczeń ludzi z markami. Mieszamy dane, media i technologię z kreatywnością, bo tylko razem mają one moc zmiany ludzkich zachowań i wpływania na sukces naszych klientów. Wierzymy, że gdy pracujemy blisko jako zespół wraz z naszymi klientami nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasz team tworzymy w oparciu o talenty, które wyróżniają się swoją osobowością, etyką zawodową, kompetencjami, głodem sukcesu i ciekawością świata. Jesteśmy pasjonatami pielęgnowania najlepszych talentów, dlatego kiedy do nas dołączysz, Twoja podróż będzie Twoją ciągłą ewolucją i rozwojem. U nas każdy ma równe szanse! Sprzeciwiamy się dyskryminacji poprzez wiek, płeć, religię, rasę, orientację seksualną, pochodzenie, niepełnosprawność i inne różnice. #NothingXimpossible #Saatchi&Saatchi RE-Imagine #OneTeamOneDream

Opis stanowiska

Dołącz do nas! Wymyślaj aktywacje i twórz content dla renomowanych marek, pracując
w dziale kreacji jednej z największych agencji reklamowych w Polsce.

Kreuj codzienną komunikację marek w różnych kanałach – od Facebooka do TikToka.
Szukaj z nami nietypowych pomysłów na niestandardowe działania wykraczające poza digital.

Odnajdujesz się w pisaniu postów, tweetów, scenariuszy wideo do reelsów lub shortsów
czy opisywaniu aktywacji? To będzie praca dla Ciebie - aplikuj! Chcesz samodzielnie
i z pomocą profesjonalnych fotografów i reżyserów realizować materiały wideo? Doskonale – dołącz do nas!

Jeżeli masz doświadczenie w agencji, koniecznie podziel się z nami swoim portfolio.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie pomysłów na szeroko rozumiany content, głównie do digitalu
  • Opracowywanie idei komunikacji i aktywacji
  • Realizowanie contentu tekstowego i/lub foto i wideo
  • Współpraca z teamami kreatywnymi, działem design i brand managementu
  • Nadzór nad jakością contentu tworzonego na planach zdjęciowych i sesjach foto
  • Współpraca z influencerami i zarządzanie kampaniami influencer marketingowymi
  • Edycja materiałów wideo oraz tworzenie profesjonalnych nagrań
  • Śledzenie i analiza trendów w social media oraz digital marketingu

Kwalifikacje

ODEZWIJ SIĘ DO NAS, JEŻELI:

  • Potrafisz interesująco wymyślać i realizować kreatywne materiały tekstowe, foto
    i wideo
  • Jesteś zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i wiesz, jak ich używać ich
    w komunikacji
  • Masz już doświadczenie z tworzeniem treści w agencji lub do swoich własnych kanałów social media
  • Posiadasz umiejętności copywriterskie i potrafisz tworzyć angażujący content
  • Znasz się na narzędziach do edycji wideo i foto
  • Masz doświadczenie we współpracy z influencerami i zarządzaniu kampaniami influencer marketingowymi

MILE WIDZIANE:

  • Podstawowa znajomość programów graficznych lub do montażu wideo
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i kampaniami marketingowymi
  • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi AI w komunikacji

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest przesłanie swojego portfolio.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy:

  • Pracę hybrydową
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.

Advertising is la joie de vivre for Publicis. One of the world's largest advertising and media services conglomerates, the company provides a wide range of corporate communication and media services, including creative advertising, media and campa...

870 jobs
MATCH
Calculating your matching score...
FUNDING
SENIORITY LEVEL REQUIREMENT
TEAM SIZE
EMPLOYMENT TYPE
Full-time, hybrid
DATE POSTED
October 11, 2024