Let’s get started
By clicking ‘Next’, I agree to the Terms of Service
and Privacy Policy
Jobs / Job page
DEPUTY STORE MANAGER LEFTIES image - Rise Careers
Job details

DEPUTY STORE MANAGER LEFTIES

Lefties este unul dintre brand-urile Inditex care promovează moda la prețuri accesibile. Brandul este prezent în paisprezece țări (Spania, Portugalia, Andorra, Mexic, Qatar, Arabia Saudită, Maroc, Tunisia, Emiratele Arabe, Egipt, Israel, Bahrain, Tunisia și Oman).

Ca Deputy Manager în Lefties vei fi una dintre persoanele cheie care reprezintă imaginea și cultura brand-ului.
Pentru a realiza acest lucru, vei avea sprijinul echipei regionale, având la bază o comunicare deschisă și constantă.
Pentru atingerea obiectivelor, avem nevoie de experiența ta managerială anterioară, de disponibilitate-flexibilitate, de autonomie și putere decizională. Apreciem cunoștințele legate de produs și tendințe, precum și angajamentul față de oameni.
În cadrul companiei credem că politica de diversitate și incluziune oferă un mediu de lucru bazat pe comunicare și deschidere.

Responsabilitățile tale vor fi:

Organizarea și coordonarea echipei
Planificarea imaginii magazinului
Managementul stocurilor
Consilierea clienților
Coordonarea și supravegherea tuturor proceselor din magazin

Ce oferim?

Salariu fix + bonus din vânzări

Tichete de masă (30 lei)

Pachet de servicii medicale la Regina Maria

Primă pentru fiecare coleg/ prieten recomandat(de până la 2000 de lei)

Zi de naștere liberă

25% reducere de angajat la achiziționarea produselor din Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho si Zara Home

Discount-uri în platformele interne More4Less și Benefit Systems

Prețuri preferențiale pentru abonament la sălile de sport din țară, prin 7card, ESX și SanoPass Fit

Inditex Romania ofera egalitate de sanse tuturor candidatilor, avand la baza politica interna de diversitate si incluziune. Toti candidatii care corespund cerintelor postului vor fi luati in considerare pentru intervievare, indiferent de rasa, culoare, origine, religie, sex, orientare sexuala, gen, identitate de gen, expresie de gen, dizabilitate, varsta, statut social, cetatenie sau orice alta caracteristica.

Inditex Glassdoor Company Review
3.6 Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon Glassdoor star icon Glassdoor star icon
Inditex DE&I Review
No rating Glassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star iconGlassdoor star icon
CEO of Inditex
Inditex CEO photo
Unknown name
Approve of CEO

Industria de Diseño Textil (Inditex) makes disposable chic fashions that are here today and gone tomorrow. The Spanish designer-cum-retailer uses technology and an armada of designers to master cheap chic. Inditex sells on a global scale, with som...

15 jobs
MATCH
Calculating your matching score...
TEAM SIZE
DATE POSTED
June 10, 2023